Furminatorius raizginiams šalinti, reguliuojamas – atraskite privalumus T691669
Ar jūsų augintinis turi kilimėlių, kuriuos tikrai sunku nuimti? Tada būtinai patikrinkite Furminator reguliuojamą kilimėlio nuėmiklį. Produktas puikiai prisitaiko prie gyvūno kūno, todėl jis toks efektyvus. Ergonomiška rankena leidžia saugiai laikyti įrankį rankoje, o tai žymiai sutrumpina gydymo laiką. Naujoviškas mygtukas FURextender sureguliuoja FURminatoriaus kraštus, kad veiktų su visų tipų ir ilgių kailiais. Norėdami gauti geriausius rezultatus, perkelkite įrenginį „su šeriais“.
Charakteristikos
produktas skirtas šunims ir katėms
šepetėlį rekomenduoja veterinarai ir šunų kirpėjai
novatoriškas mygtukas FURextender sureguliuoja furminatoriaus kraštus, kad veiktų su visų tipų ir ilgių kailiais
produktas puikiai prisitaiko prie gyvūno kūno
greitai ir efektyviai perpjauna mazgus, juos pašalina arba leidžia iššukuoti
ergonomiška rankena užtikrina patogų darbą su įrankiu
produktas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno
Kas yra furminatorius ir kaip jį išsirinkti?
Furminator – specializuota priemonė, naudojama naminių gyvūnėlių salonuose. Priemonė efektyviai pašalina ne tik negyvus plaukus, bet ir perteklinį pavilnį. Tai ne tik sumažina plaukų kiekį jūsų namuose, bet ir skatina augintinio kailio augimą. Naudodami furminatorių nepamirškite per ilgai valyti vienos vietos. Gali atsitikti taip, kad bus pašalinta per daug plaukų, kurie, lyginant su likusiu gyvūno kūnu, atrodys negražiai. Naudojant furminatorių taip pat svarbu užtikrinti maksimalų komfortą savo augintiniui. Reguliariai naudojamas furminatorius leis jūsų augintinio kailiui atrodyti geriausiai.
Rinkdamiesi furminatorių, atsižvelkite į savo augintinio dydį. Kuo didesnis gyvūnas, tuo didesnis turi būti įrankio darbinis paviršius. Taip gerokai sutrumpėja gydymo laikas, o tai itin svarbu, ypač tiems gyvūnams, kurie nemėgsta valytis. Tinkamai parinktas Furminatorius ženkliai sumažina pastangų, reikalingų valymui, kiekį norint pasiekti norimą rezultatą.
Prisimink! Per didelis furminatorius gali nepasiekti sunkiai pasiekiamų vietų, o per mažas valymas šepetėliu taps ilgesnis ir varginantis jus, o augintiniui – mažiau patogus.
Tinkama kailio priežiūra. Kaip valyti šunį ar katę?
Kailio priežiūra labai svarbi tiek ilgaplaukiams, tiek storaplaukiams augintiniams, tačiau nereikėtų pamiršti ir trumpesnio plauko augintinių. Reguliarus šukavimas gerina kraujotaką odoje, teigiamai veikia plaukų augimą, kurie tampa žvilgantys ir sveiki, taip pat sumažina ant baldų ir drabužių besikaupiančių plaukų kiekį.
Nors trumpaplaukių šunų ir kačių šukavimas neužima daug laiko (gyvūną verta šukuoti kartą per savaitę) ir užtenka šepečio ar šukų, tačiau nusprendus turėti samojedo, maltiečių, sibiro katę ar kitą ilgesnio plauko keturkojį, aksesuarų prireiks ir daugiau.
Verta įsigyti veltinio maišelį, kuris leis neskausmingai atsikratyti mazgų. Ypač pasivaikščiojimų metu kailyje gali įsipainioti augalų nuolaužos ir kiti nešvarumai, o tai taip pat prisideda prie sunkiai iššukuojamų mazgų susidarymo. Jei priežiūros metu praleidžiate veltinio antgalį, gali prireikti labai trumpai nukirpti visą kailį.
Kailį galite prižiūrėti naudodami kario šuką. Turi storesnius, plačiai išsidėsčiusius dantis, leidžia pašalinti likusius lapus, nešvarumus, negyvą odą, taip pat leidžia rasti raizginius, kuriuos galima pašalinti veltinio šepetėliu.
Taip pat yra silikoninės pirštinės ir šepečiai, kurie leidžia pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas (snukį, ausis, aplink akis), o specialių išsikišimų dėka atlieka masažuoklio ir plovimo funkciją.
Katės plaukų šalinimas – veiksmingi metodai
Nepaisant reguliaraus katės kailio šukavimo, kiekviena katė kasdien daug laiko skiria savęs priežiūrai. Tam sukurtas grublėtas liežuvis leidžia pašalinti nešvarumus ir sušukuoti plaukus. Nulaižytas kailis patenka į virškinamąjį traktą, o kailio perteklius, likęs žarnyne, gali sukelti įvairias ligas. Todėl verta pasirūpinti savo katės komfortu remiant plaukų kamuoliukų šalinimą rinkoje esančiomis priemonėmis.
Tam galite naudoti specialias, įvairių skonių pastas, kurios, be savo pagrindinės funkcijos, yra ir puikus užkandis dienos metu. Tačiau prieš pirkdami turėtumėte atidžiai patikrinti sudėtį, kad išvengtumėte dar didesnių problemų.
Kasdienei profilaktikai verta sėti žolę naminių gyvūnėlių parduotuvėse, siūlome jau paruoštus mišinius su vazonu, kuriuos reikia palaistyti tik kartą per kelias dienas. Kačiukas gali turėti nuolatinę prieigą prie žolės ir savarankiškai dozuoti reikiamą porciją.
Plaukų kirpimas jautriose vietose
Be kilimėlių šukavimo ir nuėmimo, verta pasirūpinti ir šuns letenomis bei vieta aplink burną. Plaukų trumpinimas specialiomis žirklėmis nagų aukštyje ir tarp pagalvėlių turi daug privalumų. Dėl per ilgio plauko šuo slysta, delimuojasi, o tai gali sukelti skausmą, o žiemą ant jo nusėda sniegas, dėl kurio, be to, sunku vaikščioti, gali nušalti letenos. Prižiūrint paakių zoną, verta pakarpyti antakius ir plaukus aplink snukį – tai pagerins šuns matomumą ir padės išvengti galimo dirginimo.
Valymas šepetėliu ne tik pagerina jūsų augintinio išvaizdą, bet, svarbiausia, užtikrina patogų gyvenimą. Geras įprotis šukuoti kailį kasdien, kad pašalintumėte nešvarumus ir gyvūnas galėtų gerai pailsėti.